Umut Dalgaları

Hope Floats

0 kişi izlemiş. | 1 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Umut Dalgaları
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 8.0 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (62 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Birdee, hayatını hep umutları ile sürüklemiş, gençlik aşkı ile evlenerek mutlu bir yuvada çocuğu ile yaşayan genç bir kadındır. Oysa ki yaşamındaki hemen herşey bir oyundan ibarettir. Dünyası tıpkı buzdan bir ev gibi eriyip gider. En yakın arakadaşı onu en çok sevdiğiyle aldatmıştır. Bunu da birlikte katıldıkları bir televizyon programında itiraf eder. Gidecek hiç bir yeri yoktur. Doğduğu kasabaya geri döner. Fakat programı burada herkes seyretmiştir. Artık hayattan başka sığınacak yeri yoktur.

Kızını alıp büyüdüğü şehre annesinin yanına geri döner. Birdee ve kızı için zor günler başlamıştır. Annesi garip bir kadındır. Babası ise geçirdiği beyin kanaması sonucu hiç kimseyi tanıyamaz hale gelmiştir. Kız kardeş Hollywood'a gitmiş, oğlunu da annesine bırakmıştır.

Birdee, eve kapanır ve insanlardan uzaklaşır. Bu arada annesi aracılığıyla tanıştığı Justin de başka yerlerde yaşamayı deneyip başarılı olamayan ve geri dönen biridir. Herşeyin kötü gittiği bir dönemde Justin, Birdee için yeni bir güç ve umut olmuştur.

Umut Dalgaları - Hope Floats

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Çok hızlı giden bir film olmasa da tatlı, şeker ve hayata dair dersler veren güzel bir film olduğunu söylemeliyim. Bazen kendinize bazı sorular sordurtan filmler vardır ya hani, işte o filmlerden biri de bu. Sandra Bullock hayranıysanız ve kocasından ayrılıp, çocuğuyla beraber köyüne geri dönen bir kadının tatlı ve şeker hikayesini izlemek isterim derseniz kaçırmayın derim...

  • gösterişsiz hoş bir film.eğer bu tarz film istiyorsanız ve tatlı bela yı izlemediyseniz bir de ona bakın derim o gerçekten harika.

  • iyidi

  • sandra bullock bence hız tuzağı filmlerinden çok iyi rol yapamıyor.Ama umut dalgaları çok farklı ...Travis konusunda zinem'e katılıyorum.

  • filmi cocuk oyuncular ozellikle de travis i canlandiran ufaklik icin izledim.tripleri superdi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Umut Dalgaları filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Umut Dalgaları filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir