Umutlar Ülkesi

New FranceNouvelle-France

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Umutlar Ülkesi
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 5.3 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (87 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Le Gardeur, ailesini burjuva yaşam tarzı nedeni ile reddetmiş ve Amerikalı yerliler ile ormanın içinde doğal bir yaşam sürmeyi tercih etmiş genç bir adamdır. Bir gün babasının hastalık haberini alınca kayıtsız kalamaz ve eve döner. Ama babası ile vedalaşabilmek için geç kalmıştır.

Ailesi ile ilgili hoş gerçeklerle karşılaşmasa da döndüğünün hemen ertesi günü Marie-Loup'la tanışması, hayatını hiç beklemediği ölçüde değiştirecektir. İki genç de ilk görüşte birbirlerine aşık olurlar. Ama sadece aşkları için değil, yaşamları için de tehlike olan bir kişi vardır: Papaz Blondeau. Marie-Loup'un özgür ruhlu ve başına buyruk davranışları nedeni ile sürekli onu toplum içinde eleştirmekte ama bir yandan da içten içe derin bir aşk beslemektedir. Olayların gittikçe karmaşıklaşması, hayatlarını derinden etkileyecek sonuçlar doğuracaktır.

Yönetmenliğini Jean Beaudin'in yaptığı Umutlar Ülkesi'nin Kanada'nın en yüksek bütçeli filmlerinden biri olduğunu da ekleyelim.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • 2 saat sürmesine rağmen hiç sıkılmadan izledim izlemeyenlerin izlemesini tavsiye ederim çok güzel bir film...

  • Filmin konusu, kurgusu çok güzeldi. Tek söyleyebileceğim başrol oyuncularının yerine daha göze hoş gelecek birileri bulunsaydı film dört dörtlük bir hale gelebilirdi...Marie-Loup'un küçük kızının bundan hariç tutuyorum tabii o çok şekerdi.

  • kesinlikle süper bir film..

  • ben bu filmi yurtdışındayken izlemiştim. izlenmeye değer bi film tavsiye ederim. sanata gercekten önem veriyorsanız gidin bu filme. pişman olmazsınız

  • çok güzeldi gerçekten...o son şarkı yok mu hele,celine dionun sesinden,nouvelle france...olağanüstüydü...büyük bir trajedi,mutlaka seyredin...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Umutlar Ülkesi filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Umutlar Ülkesi filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir