Utopia

Utopía

0 kişi izlemiş. | 2 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Utopia
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.1 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (68 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

İspanya'da geçen ve birbirini hiç tanımayan üç insanın, Utopia adlı bir topluluk nedeniyle kesişen yollarının hikayesi.

Üst tabakadan bir aileye mensup olan Angela hayatını ve ailesini reddederek Güney Amerika'ya gider ve orada gerilla bağlantıları olan bir örgüt için çalışmaya başlar. Bir gün Madrid'e dönmesindeki amaç yine bağlı olduğu örgüttür ve arkadaşları ile birlikte örgüte para bulmak zorundadırlar.

Herve eski bir polistir, her ne kadar polisliği bırakmış olsa da hala tarikatların kaçırdığı insanları kurtarmak için çalışmaktadır. Bir zamanlar bir adam O'na geçireceği bir kazadan bahsetmiştir ve Herve O'na inanmadığı halde, karısı ve kızını kaybetmiş ve bu olaylar esnasında kör kalmıştır.

Adrian hayatı kendi kontrolünün dışına çıkmış bir adamdır. Hiç istemediği halde sahip olduğu gerçeği görme yeteneğini anne ve babasının ölümünü görene kadar bastırmaya çalışmış ama gördüğü şey kendi ailesinin felaketi olup da engelleyemeyince hayattan uzaklaşma kararı almıştır. Sürekli şehir değiştirir ve mümkün olduğunca insanlardan uzak yaşar. Sosyal hayatın dışında kalmak acılarına engel olabilecek midir? Utopia - Utopia

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Çok sıkıcı hiç bir özelliği farklılığı yok konunun işlenişi berbat çok sıkıyor film zorla gidiyor diyebilirim izlememiş olanlar boşuna vakit kaybetmesin ......

  • Berbat bir film kesinlikle izlenmesini tavsiye etmiyorum..

  • Çok sade anlatımlı ve öz bir filmdi. Ayrıca fele martineze aşık oldum diyebilirim ayrıca bu film fransız değil ispanyol yapımıdır.

  • film okadarda ii değildi ama hiç fele martinezin bukadar küçük bir rolde bile harikalar yarattığına dikkat eden oldumu?

  • filmi yeni izlemiş olmama üzülüyorum!artık hollywood yok benim için,bu görüntü dokusu,bu kurgu,bu senaryo...avrupa sinemasına bayılıyorum ama ispanyol sineması bambaşka."sınırsız kentte" ve "bahis (intacto" dan da tanıdığımız Leonardo Sbaragilla yine çok iyi...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Utopia filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Utopia filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir