Vampirlerin Şafağı

Frostbiten

0 kişi izlemiş. | 5 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Vampirlerin Şafağı
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 5.8 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (294 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Genetik uzmanı olan doktor Annika ve 17 yaşındaki kızı Saga yeni bir şehre taşınırlar. Annika'nın işe başladığı hastanede ve güneş ışığına hasret kalan şehirde tuhaf gelişmeler yaşanmaktadır. Hastanede yaşanan bir hırsızlıktan sonra; karlarla kaplı şehirde büyük bir sırrın ortaya çıkacak ve dehşet verici bir kovalamaca başlayacaktır.

2006 yılında Fantasporto fantastik filmler festivalinde en iyi film ödülü almayı başaran Vampirlerin Şafağı; vampirler üzerine çekilen filmlerden ayrılan birçok yöne sahip. Türdeki çeşitli klişeleri bir kenara iten film, yeni açılımlar (vampirlerin sosyal yaşamı) ve eksantrik ayrıntılarla (kırmızı haplar, kentin yapısı, ölüm şekilleri), zengin bir vampir filmi sunmayı vaat ediyor. Shaun of the Dead ve Cemetery Man'i anımsatan yapısıyla hem korkutmayı hem de güldürmeyi amaçlayan film, bugüne kadar İsveç'te çekilen ilk ve tek vampir filmi. Vampirlerin Şafağı - Frostbiten

E.T.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Uzun zamandan beri izledigim en kötü film diyebilirim. hele o filmin başlarındaki bir elinde vazo ve çiçek bulunan adımın gölgesini sanki katilmiş ve elindekilerde bıçakmış gibi göstermeleri çok dumur etmişti bir an kendimi scary movie 'de sanmama neden oldu

  • çok başarısız yapımm

  • hastalıklı beyinler sadistçe şeyle üretir. tıpkı dünya üzerinde olmayan korkunç bir yaratık olan vampiri üretip ondan korkan insan oğlu gibi. halbuki insanlık kendi kanlarını emerek öldüren bir yaratığı icat edeceğine daha iyi şeyler bulabilirdi. vampir filmlerini sevmem aslında bu matıktan zombileride sevmemem gerekiyor ama onlara karşı bir ilgim var neyse ben vampirleri sevmediğimden ve vampir filmlerinin korku filmi sayılmayacağından bahsediyordum. ama vampirlerin şafağı zaten korkutma amacı gütmüyor. sadece karakterler vampir o kadar... sonra karaketler demişken anneden sagaya ve özellikle vega o kada harikalar ki film sırf bunun için bile iyi film sayılır sonra bunun üzrine sevimli espriler ,gizemli ortam ve iginç final eklenince filmi hangi sıfatla anarız siz düşünün. sonra önümzde oldukçhvalı bir hollywood filmi yok ki! krk yda bi izenebilecek bir isveç flimi. gelgelm o iddal amerrikkn filmerinden olan son örnek 30 gün gece bence tam br hayal kırıklığıydı. çok uzatmamak gerekirse filmi öyle alabildiğine vahşet, kan vb. için izlerseniz hata edersiniz. korku olmamasına rağmen herkesin bayıldığı alacakaranlıktan fazlası olan bir yapım vampirlerin şafağı ve o kadar da sevimli ki ikinci kez izlemeyi hakediyor.

  • Efektler güzeldi.Giriş ve gelişme bölümü de güzeldi.Ancak finali beğendiğimi söyleyemem.

  • vampir filmlerini severim ama bu çok saçma olmuş 3/10

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Vampirlerin Şafağı filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Vampirlerin Şafağı filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir