Vanilla Sky

1 kişi izlemiş. | 1 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Vanilla Sky
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.6 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (1003 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Tutku, aşk, ihanet ...

Yakışıklı, varlıklı ve karizmatik David Aames rüya gibi bir hayat sürmektedir. Birgün hayatının kadınıyla karşılaştığını düşünür. Tek sorun onun, en yakın arkadaşının kız arkadaşı olmasıdır.

Kısa süre sonra kız arkadaşının sebep olduğu bir araba kazasında yüzü tanınmayacak şekilde parçalanır.

Hayata küsen David'in karşısına, onu eski haline döndürebileceğini söyleyen bir doktorun çıkmasıyla kendisi için hayaller ve gerçek arasında tehlikeli bir serüven başlar.

Vanilla Sky - Vanilla Sky

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • 1997 senesinde çekilen, bu filmin orjinali olan, İspanyol yapımı Open Your Eyesdan uyarlanan bir film.Vanilla Skyı izlerken ne kadar çok sıkıldıysam Open Your Eyesı izlerken tam tersine o kadar zevk almıştım.Kesin olan şey; Vanilla Sky filminde çok daha ünlü,başarılı oyuncular yer almasına rağmen, Open Your Eyes filminin işlenişi,sunumu,akıcılığı çok daha başarılıydı.Yani aradaki fark; Vanilla Sky gereğinden fazla uzun süresi ile tamamen kafa karıştırmak üzerine kurulmuş boş bir yapım gibi olmuşken,;Open Your Eyes ise izleyiciye çok daha hitap eden,anlaşılır,güzel,farklı bir film olmuş.Aradaki farkı görmek için Open Your Eyesı izlemenizi şiddetle öneriyorum.İyi seyirler...

  • aLLahım bu neydi böyLe... Sonunda bitti. Tek keLimeyLe Tam biR Facia!!! fiLmin biR an önCe mantıkLı bir şekiLde bitmesi için dua ettim. Fakat oLmadı. bir tane mantıkLı, akıLda kaLan, birşeyLer anLatmaya çaLışan, Senaryo dahiLinde Sahnesi yoK bu fiLmin. Herşey izLeyiCide meraK uyandırmaK için yapıLmış. Hayatım boyunCa yüzLerce fiLm izLedim. KesinLikLe Şunu SöyLeyebiLirim. Hayatımda izLediğim en Sinir bozuCu, En Saçma En berbat fiLm Şüphesiz Vanilla Sky

  • Çok kaliteli bir oyuncu kadrosu olmasına rağmen filmi beğendiğimi söyleyemem.Hani bazı filmler vardır adam gibi bir senaryosu yoktur sadece kafa karıştırmayı amaç edinir,bir sürü gereksiz karışık saçma sahneler koyarak allak bullak etmeye çalışır...İşte bu film de böyleydi sadece finalinden ibaret artısı olmayan bir yapım.Ayrıca çok kaliteli bir film olmamasına rağmen süresi de çok uzun,madem sadece finalinden ibaret bir film olacak en fazla 1,5 saat falan sürmeliydi ama 2,5 saate yakın sürüyor,bi noktadan sonra bayıyor hele sonunu görünce koca 2,5 saat bunun için miydi diye söyleniyor insan.Psikolojik Gerilim türündeki başarılı filmlerin en büyük özelliği çok sağlam kurgularının olmasıdır ama bu filmde bundan eser yok.İzlemezseniz kayıp olmaz,ekstra bir özelliği yok,vasat filmlerden.

  • filmi izlemeyenler sakın puanına aldanmayın bence 9 luk bir film.open your eyes filmini izlemedim ama bu film beni çok etkiledi her izleyişimde de etkiler kötü yorumlara aldanmayın sakın

  • rüyalarla fazla yoğrulmuş bir film..kadrosundan daha iyi bir film beklenebilirdi ama yine de fılme 7 oyunculuklara 9 puan..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Vanilla Sky filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Vanilla Sky filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir