Veronique'nın İkili Yaşamı

The Double Life of VeroniqueLa double vie de Véronique

0 kişi izlemiş. | 9 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Veronique'nın İkili Yaşamı
13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
Cinsellik
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 8.3 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (29 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Veronika Polonya'da yaşamaktadır, Veronique ise Paris'de. Birbirinden haberleri bile olmayan bu iki insan, bir şekilde birbirlerinin hayatlarını etkileyeceklerdir.

Veronika bir müzik okulunu girer ve çok çalışır. Ancak ilk performansını verirken ölür. Veronique'nın hayatı da bu noktadan sonra değişmeye başlar ve aniden şarkıcı olmamaya karar verir.

Krzysztof Kieslowski'nin fantaziyle yoğrulmuş bu muazzam filmi, senaryosunun orjinalliği ve Renk Üçlemesinin son halkası olan Kırmızı'da oynayan Irène Jacob'un iki karakteri de son derece inandırıcı bir şekilde oynamasıyla dikkat çekiyor. Veronique'nın İkili Yaşamı - Double vie de Véronique, La

GaleriYorumlar
  • Filmi nasıl izlicez bilader telefından

  • Filmi yeni izledim. İlginç olmaya aday bir film ve kesinlikle vasat sayılamaz, elbette Kieslowskiden Hollywood tarzı bir ikili yaşam beklemek saçma olur. İrene Jacobta gayet güzel bir oyunculuk sergiliyor. Renk üçlemesinin ikinci filminden daha çok beğendiğimi de belirtmek isterim. İzlemek vakit kaybı olmaz kesinlikle...

  • festivalde izlemiştim.kieslowskinin renk üçlemesinin yanında bence biraz da olsa vasat kalıyor,çok etkilenmedim ben,izleyeli iki üç sene olmasına rağmen çok az şey aklımda kalmış zaten.kieslowskiyi beğenenlerin görmesi gerekir,ben de öyle yaptım ne olursa olsun.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Veronique'nın İkili Yaşamı filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Veronique'nın İkili Yaşamı filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir