Victor'un Uyanışı

Raising Victor Vargas

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Victor'un Uyanışı
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.5 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (14 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Doğu yakasının aşağı semtlerinde yaşayan 18 yaşındaki Victor, kendisini dünyanın en çekici erkeklerinden biri sanmaktadır. New York'ta bir apartman dairesinde garip huyları olan büyükannesi ve sıkıcı kardeşleriyle yaşamaktadır. Kazanovalıkta dikiş tuturamadığını anlayınca, düzeyli bir ilişki yaşamaya karar verir. Tanışacağı güzeller güzeli bir kızla, bir Kazanova'nın düşmemesi gereken duygusal uçuruma yaklaşacaktır...

Yönetmen Peter Sollett'in ilk filmi, gösterildiği festivallerde çok beğenildi. Yetişkinliğe adım atan gençlerin hikayesini anlatan çalışma, gerçekçi yapısı ile de dikkat çekti.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Victor (Victor Rasuk), ergenlik çağındaki bir gençtir. New York'un fakir mahallerinden birinde babaannesi ve kardeşleriyle yaşayan Victor, hem ailesinin hem de komşularının göz bebeğidir. Latin Amerikalılara has 'cezbedici erkek' havasına kapılan ve kendini dünyanın merkezi olarak gören genç, gözünü mahallenin güzel kızı Judy (Judy Marte)'ye dikmiştir. Onu elde edebilmek için Judy'nın erkek kardeşiyle arkadaşlık kurar. Sonunda Judy'yle yakınlaşmayı başarır. Toy bir delikanlı olan Victor bu ilişki sayesinde erkek olmanın anlamını da keşfedecektir. güzel olmasına güzel seyredip görün...

  • victor vargas newyorkun doğusunda , çılgın büyükannesi,büyükannesinin mutluluğu içinyaşayan erkek kardeşi ve sorunlu üvey kız kerdeşiyle birlikte yaşamaktayken kenini mahallenin en yakışıklı delikanlısı sanmakta.derken judy yi takıyor kafaya.judy de güzelliği başına bela,doğu yakasındaki hayattan bunalmış,erkeklere güvensiz en yakın kız arkadaşıyla onlara muhtaç olmadıklarına inanan esas kız...dikkat filmi izleyecekler okumak istemeyebilir devamını!!!victorla aralarında cinsel ilişki yaşanamamasıyla başlayıp derinleşen ilişkilerinde ikisindeki değişmelere tanık oluyoruz.victorun erkek olmakla insan olmak arasındaki farkı anlaması gibi geldi bana ki sonlara doğru ifadesi konuşması hepten olgunlaşma denen yönde değişir.GÖRÜNTÜ KALİTESİ,OLAYLARIN AKIŞI VE SÜRENİN VERİLİŞİNDEKİ DOĞALLIK (ki esas oyuncular filmde gerçek isimlerini kullannmışlar..)FİLMİ İZLENİR KILMIŞ.BAŞLARDA BİRAZ SIKSA VE TARZI DAHA BUNU TV DİZİSİ YAPÇAZ DER GİBİ OLSA DA UCUZ Bİ SİNEMA YA DA VCD SİNİ BULURSANIZ İZLEYİN DERİM..judy yi canladıran judy marte ın oyunculuğuna dikkat.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Victor'un Uyanışı filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Victor'un Uyanışı filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir