X-Men

5 kişi izlemiş. | 3 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


X-Men
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 8.5 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (1233 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Uzun metraj çizgi film ve televizyon filmi uyarlamalarından sonra nihayet okur kitlesini tatmin eden "X-Men" çizgi romanının uyarlaması, Olağan Şüpheliler'le adını duyuran Bryan Singer'ın imzasını ve bir alay özel efektin görkemini taşıyor. Konu şöyle:

Profesör Xavier, istemleri dışında mutasyona uğramış gençleri ("mutant"lar) bir okulda toplamıştır. "X-Men" olarak adlandırılan öğrencilerin görevi, yapay mutantların oluşturabileceği tehditlere karşı dünyayı korumaktır. Bu tehditlerin kaynağı, mutanların üstünlüğünü savunan Magneto adlı bir diğer mutant'tır. [resim1]Xavier'ın öğrencilerinden Rogue kaçırılınca, X-Men ekibi onu geri getirmek üzere Magneto'nun mutantlarına karşı mücadeleye girer.

Tüm mutantlar, bir yandan da kendilerine karşı soykırım kampanyası yürüten Senatör McKelly'le uğraşmak zorundadır. Unutmadan ekleyelim: Hangi mutant grubunda yer aldığı henüz müphem bir karakter de var filmde. Adı Wolverine. Bileğine gizli pençeler yuvalarından her çıkışta can acıtıyorlar - fakat yalnızca Wolverine'in canını değil... X-Men - X-Men

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • James Marsden i Karl Urban'a benzeten war mı?

  • seriyi başlatan film,bu serilerin ilk filmi her zaman daha iyi oluyor bu da öyleydi.

  • hayranlıkla izlediğim bir film. kesinlikle çizgi karaketerlerin beyazperdeye en iyi şekilde aktarıldığı bir film.

  • hollywood önemli çizgi romanların uyarlamalarını bence başarılı yapıyor ve x-men de bunun bir örneği.bu tarz filmleri sevenler rahatlıkla izleyebilir.

  • bende yeni izleyebildim çok beğendim filmi serinin diğer filmlerine oranla macerası az ama efektler,senaryo ve oyuncular gerçekten takdire değer.Özellikle volverine benim favorim.İzlemeyenler bence bir an önce izlesinler.8/10

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle X-Men filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve X-Men filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir