Yanlış Hesap

Intermission

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Yanlış Hesap
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.6 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (91 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Oscar ve John aynı markette çalışan ve aynı evi paylaşan iki arkadaştır. Tüm zamanları bir arada geçmesine rağmen hayatları birbirinden oldukça farklı devam etmektedir. John'un güzel bir sevgilisi, dolayısıyla da düzenli bir ilişkisi varken Oscar yıllardır kendine uygun bir kadın aramaktadır. Hatta uygun olması bile gerekmez, herhangi bir kadın zaten uygun olacaktır.

Oscar'ın az da olsa kıskandığı bu güzelim hayatı John durup dururken altüst eder. Sevgilisinin kendisine ne kadar bağlı olduğunu sınamak isteyen genç adam kıza ayrılmayı teklif eder. Ancak John'un yaptığı plan tam tersi bir etki yaratır. Hayalleri yıkılan genç kız çok kısa bir zamanda kendisinden yaşça hayli büyük olan evli bir sevgili edinir. Bu ayrılık ve yeni başlayan ilişki sadece onların değil, çevrelerinde yaşayan tanıdık tanımadık tüm insanların hayatını altüst edecektir. Buna şehrin en azılı hırsızından tutun da, basit bir otobüs şoförüne kadar herkes dahildir.

Yanlış Hesap, hayatın tesadüflerden ne kadar etkilendiğini ya da etkilenmediğini sorgulayan, hayatımıza ne kadar hakimiz sorusuna cevap arayan, büyük bir kentte ama varoşlarda geçen bir aşk hikayesi ve komedisi.

Filmin en ilgi çeken yanlarından biri, yıldızları gün geçtikçe parlayan iki İrlandalı oyuncuyu böyle düşük bütçeli ve bağımsız bir yapımda bir araya getirebilmiş olması. Bir yanda yaptığı hatalarla yok ettiği aşkını geri kazanmaya çalışan 28 Gün Sonra'nın yıldızı Cillian Murphy, diğer yandaysa dünyanın en büyük imparatorlarından Büyük İskender olmaya soyunan Colin Farrell. Yanlış Hesap - Intermission

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Filmin dvdsini sadece Colin Farrell için aldım. Çok kötü film yaa...4/10

  • güzel bir filmdi.izlerken sıkılmıyor insan.hayatta tesadüfler sonucu olabilecek farklı sonuçları güzel bir şekilde anlatmış

  • güzel bir filmdi

  • orta şekerli bir film di clıan murphy ve colın farrell ın bir araya gelmesiyle akıcı bir film olmuş

  • bence çok güzel bir film.ne de olsa hayatın içinden kesitler yansıtılmış..ama puanı çok düşük.anlayamadım..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Yanlış Hesap filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Yanlış Hesap filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir