Yargısız İnfaz

Rendition

0 kişi izlemiş. | 2 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Yargısız İnfaz
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.9 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (380 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Güney Afrika'dan Washington'a giderken tutuklanan Mısırlı Anwar El- Ibrahim, yasadışı olarak bir mahzende saklı tutulur. Kimya mühendisi olan El- İbrahim'e burada türlü işkenceler yapılır. Karısı Isabelle El Ibrahim ise bu belirsiz bekleyişe dayanamaz ve kocasının izini sürmeye başlar.

CIA'e analist olarak giren Douglas'ın ise, gireceği ilk soruşturma bu olmuştur. El- Ibrahim'e uygulanan şiddet arttıkça, Douglas vicdanının sesinden rahatsız olacak ve yaptığı işi sorgulamaya başlayacaktır.

Toronto Film Festivali'nde gösterilmiş olan ve Amerika'nın gün geçtikçe daha da sertleşen politikalarını eleştirmeyi kendine hedef edinmiş olan bu filmin, böyle bir hedef için özellikle senaryo açısından zayıf kaldığı söyleniyor. Yargısız İnfaz - Rendition

GaleriYorumlar
  • İnsan hakları ve özgürlükleriyle övünen batının kendini eleştirisel bir üslupla sorgulaması konu ediliyor.

  • klasık muslumanları kotuleme polıtıkalarının bır urunu fılm. mılım mılım yıllardır yol alıyolar.

  • cok sıstematık bır sekılde batı arap muslumanları heryonden kotuleme gırısımlerınde.yıllardır muslumanlar terorıstmıs gıbı gosterılmekte kı bunu lansedenler ulkelerı bıle harıtalardan sılen ler.yazıkkkkk

  • fena değil.10/7

  • Hiç bir suçu olmadığı halde sırf Müslüman olduğu için tutuklanan türlü işkenceler gören bir adamın hikayesi.Amerikalıların müslümanlarında insan olduğunu hatırlamaya başladığı eşine az rastlanır filmlerden biri.Aslında bir Amerika eleştirisi olarak düşünülmüş olan film kimi yerlerde bu yaptıkları sorgusuz sualsiz tutuklamalrı da savunmuyor değil ama yinede bakış açısıyla iyi bir puanı hakediyor.Şunu da söylemeliyim ki benzer sayılabilecek bir konunun işlendiği "Traitor" bu filme göre anlatmak istediklerini çok daha güzel anlatmış.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Yargısız İnfaz filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Yargısız İnfaz filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir