Yeraltı

Underground

0 kişi izlemiş. | 33 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Yeraltı
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 8.7 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (260 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Alman ordusunun bombardımanı altında kalan Belgrad'da komünist Marko'nun hedeflediği ortam fazlasıyla sağlanmıştır. Zekasını sinsiliğiyle birleştiren Marko, arkadaşı Blacky ve yoldaşlarını yeraltında bulunan bir mahzene silah üretmek için yerleştirir.

Marko'nun söylediklerine göre savaş bitince herkes dışarıya çıkacak ve bir yeryüzü cennetiyle karşılaşacaktır. Zaman geçip de kaos sona erip barış ilan edildiğinde yer üstünde çok şey değişir. Ama yeraltında her şey aynı şekilde devam eder. Marko yeraltındakilere faşist yönetimin tüm acımasızlığıyla hükmünü sürdürdüğünü belirterek, yeraltında silah üreten yoldaşlarına yaşamın tüm karanlığıyla devam ettiğine inandırır.

Balkanlarda yaşanan dramı çarpıcı bir şekilde gözler önüne seren bu yapım, müzikleri ve çarpıcı finaliyle hala hafızalarda. Yeraltı - Underground

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Bu sitedeki yorumlara bakarak film seçeyim dedim;ama kötü yorumun yapılmadığı film yok gibi,bu film için bile kötü yapılmış.Siteyi biraz gezerseniz fantastik filmlerin altında "saçma,gerçekle alakası yok" gibi yorumlara rastlayabilirsiniz.Bana kalırsa en iyisi yorumlara hiç bakmamak....

  • Dram,komedi,absürtlük birarada:))2.Dünya Savaşı ve 90lar Yugoslavyanın her yönünü içeren hoş bir film.Kesinlikle söylüyorum Emir Kusturica filmlerini tanıyamanlar zevkle izleyemez:))Fanlarınında ya Emir yapmış dedikleri bir film.

  • Emir Kusturica-Goran Bregovic...daha ne söylenebilir ki, Muazzam bir öykü, muazzam bir dışavurum... 10/10

  • herkesin görüşüne saygı göstermek istiyorum ama artık bu film için de yapamayacağım.sinemadan ve sanattan anlayan herkesin kesinlikle çok beğeneceği bir şaheser.herşeyiyle mükemmeldi.tarihin en iyi filmlerini sayarken neden undergroundun adı geçmez,neden kısmen de olsa kıyıda köşede kalmıştır hiç anlamıyorum.üç saate yakın süresini bazıları kaldıramayabilir,eğer doksan dakikalık saçma sapan bağırsaklı,dalaklı,kesmeli doğramalı filmler izlemek istiyorsa tabii ki.sinemayı seven herkesin kesinlikle izlemesi gereken bir başyapıt.dram derseniz en üst düzeyde,özellikle son yarım saat,eğlence deseniz film boyunca hiç dinmiyor.goran bregovic insanüstü eserleri ile filme çok ama çok şey katıyor.oyuncular tek kelimeyle mükemmel.emir kusturica müthiş bir yönetim sergiliyor.hiç düşünmeden on puanı verdiğim nadir filmlerden.izlenmeli.

  • Filmi izlerken bayıldım ama filme degil sıkıntıdan bayıldım.. Eger kustarica hayranı degilseniz aman uzak durun

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Yeraltı filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Yeraltı filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir