Zevk Komplocuları

Conspirators of PleasureSpiklenci slasti

0 kişi izlemiş. | 1 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Zevk Komplocuları
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 0.0 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (0 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Svankmajer'in üçüncü uzun metrajlı filmi, canlı oyunculuk ve klasik canlandırma tekniklerini - bilgisayar canlandırmasına başvurmaksızın - birleştiriyor. Öykü günümüz Prag'ında geçer. "Pazar": Bay Pivoine'ın postacı Bayan Malkova'nın elinden aldığı isimsiz mektupta yalnızca bu sözcük yazmaktadır. Bu andan itibaren Zevk Komplocuları kendi fantezilerini tatmin etmek için gerekli koşulları hummalı bir şekilde yaratmaya başlarlar. Bay Pivoine bir çift yarasa kanadı yapar ve bunları ev sahibesi Loubalova'ya benzeyen gerçek boyutlardaki bir bebeğe giydirir. Bn. Loubalova da, Bay Pivoine'e benzeyen bir bez bebek yapmakla meşguldür... Postacı kadın durmaksızın ekmek parçalarından minik toplar yapmaktadır... Gizli atölyesinde Bay Beltinski kürk, zımpara kağıdı, kuş tüyü, lastik eldiven gibi şeyleri oklavaların, kapakların üzerine yapıştırmaktadır... Karısı güzel televizyon spikeri Bayan Beltinska iki tane canlı sazan balığı alıp küvete koyar... Bn. Belinska'nın televizyondaki görüntüsüne aşık olan Bay Kula televizyon ekranının psiko-erotik bir merkez olduğu bir aygıt yapar. Pazar gelir ve Zevk Komplocuları fantezilerini salıverirler. Bundan sağ salim kurtulabilecekler midir? Zevk Komplocuları - Conspirators of Pleasure

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • film, kurnazca ve zekice hazirlanmi$ fantezilerin bireylerce olu$turugelmesinden ziyade; davrani$larin tatmini sirasinda tureyen gorunmeyen bicimin, ruha yansimasinin maddele$tirilmesi ve formalize edilmesi, modelle$tirilmesi nedeniyle ust duzey bir kurguya sahip.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Seslendirenler ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Zevk Komplocuları filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Zevk Komplocuları filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir