10 sıcak sahne

Kışkırtıcı sahneleriyle unutulmazlar filmler...

Şimdiye kadar sinemalarda birçok film yer aldı ama bazıları unutulmaz sahneleriyle akıllara kazınmayı başardılar. 10 sıcak film kışkırtıcı sahneleriyle unutulmazlar arasında yerini aldılar.
Halle Berry, Brigitte Bardot, Catherine Deneuve ve daha birçok sıcak ve unutulmaz oyuncuların yer aldığı bu filmler izleyenlere özel dakikalar yaşatmayı başardılar.

Ve Tanrı Kadını Yarattı - And God Created Woman (1956)

Yeni Dalga sinemasının örneklerinden, aşkın ve erotizmin ön planda olduğu sahneleriyle döneminin en çok konuşulan sosyal olaylarından biri haline gelmiş, birçok ülkede yasaklanmıştır. Bardot'nun masa üzerinde çıplak ayak dans ettiği sahne, hala dünya sinemasının en iç gıcıklayıcı sahnelerinden biridir. Filmdeki küçük sahil kasabası St. Tropez ise neredeyse bir gecede dünya jet sosyetesinin gözdesi olmuştur.

1956 yılında çekilen filmin konusuna baktığımızda sadece dünyevi zevkler için yaşayan genç ve çekici Juliette'in öyküsü anlatılıyor.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir