2015'in en kötü adayları açıklandı

Amerika'da her yıl en kötü filmlere verilen "Razzies Awards"ın bu seneki adayları açıklandı. Razzies Awards her sene olduğu gibi Oscar töreninden bir gece önce dağıtılacak.

En kötü film

Fantastik Dörtlü

Marvel’ın en uzun soluklu süper kahraman takımı olan Fantastik Dörtlü, dört gencin alternatif ve aynı zamanda tehlikeli bir boyuta ışınlanmasıyla, olağanüstü fiziksel değişimlere uğramalarını konu alıyor. Onlar artık karmakarışık olan hayatlarını yoluna sokup yeni edindikleri yeteneklerini kullanarak bir takım olarak hareket etmeyi öğrenmeli ve dünyayı tehdit eden eski dostlarına birlikte karşı gelmelidirler.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir