2016'da izleyeceğimiz 10 aksiyon filmi

2016'da aksiyon sineması izleyicisini, efsanevi devam filmlerinden yepyeni ve gerçekçi aksiyonlara pek çok yeni film bekliyor. İşte size 2016'nın soluksuz izlenecek aksiyon filmleri...  

13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

Michael Bay'i uzun süredir sadece Transformers filmleriyle izlemekten biraz sıkılır olmuştuk. 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi, Libya'daki ABD Büyükelçiliğine yapılan bir saldırıyı merkeze alarak özel bir güvenlik ekibinin hikayesini takip ediyor. Savaş alanında geçen gerçekçi aksiyon sahnleriyle ön plana çıkan filmin senarist koltuğunda ise ilginç bir isim yer alıyor; fantastik televizyon dizisi The Strain'in yaratıcısı Chuck Hogan. Aksiyon dozu artırılmış bir Black Hawk Down olarak tanımlayabileceğimiz 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi, bu sene türün keyifli bir seyirliği olarak ön plana çıkacaktır.   

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir