2016'da izleyeceğimiz 10 bilim kurgu filmi

2016 yılı bilim kurgu sineması için devam filmlerinden çok orijinal hikayelerin anlatıldığı ve yepyeni projelerin gündeme geldiği bir yıl olacak gibi görünüyor. Oldukça farklı konularıyla hepsi birbirinden zekice tasarlanmış gibi duran pek çok film önümüzdeki aylarda bizleri bekliyor. İşte size 2016'da izleyeceğimiz 10 bilim kurgu filmi...  

The 5th Wave

Independence Day filminin uzaylı istilasını formülünü bir başka uzaylı filmi Invasion of the Body Snatchers ile buluşturan The 5th Wave'in başrolünde son yıllarda yıldızı parlayan genç oyuncu Chloe Grace Moretz yer alıyor. The 5th Wave, küçük kardeşini uzaylı istilasından kurtarmaya çalışan Cassie'ye hayat veren Moretz'in aynı zamanda yanında ona eşlik eden hiçbir büyük oyuncu olmadan tek başına başrol oynadığı ilk büyük bütçeli film olma özelliğini de taşıyor.   

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir