2016'da izleyeceğimiz 10 devam filmi

Hollywood, gişede başarılı olmuş popüler filmlerin devamını getirmekten hiç vazgeçmez. Her yıl, ardı arkası kesilmeyen pek çok filmin ikinci, üçüncü ve daha bilimum bölümlerini izleriz. Bu yıl da durum pek farklı değil. İşte size yeni yılda bizi bekleyen 10 devam filmi...

The Huntsman Winter's War

Bir Pamuk Prenses filmini Pamuk Prenses olmadan devam ettirme fikri ilk bakışta oldukça boş bir çaba olarak görülse de filmin geçtiğimiz ay yayınlanan ilk görüntüleri hiç de fena gözükmüyor. Yönetmen değişikliğine rağmen ilk filmin görsel atmosferini korumayı başaran bu ikinci filmin Kristen Stewart'ın boşluğunu doldurmak için kadrosuna Emily Blunt ve Jessica Chastain'i de eklediğini not düşelim. Bu filmi izledikten sonra Kristen Stewart'ın bir zamanlar Pamuk Prenses olduğunu hatırlamayabiliriz bile!  

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir