2016'da izleyeceğimiz 10 komedi filmi

2016'da komedi sineması son derece renkli bir yıl geçirecek gibi görünüyor. Usta yönetmenlerin çektiği filmler, uzun yıllar sonra karşımıza çıkacak olan devam filmleri ve çok daha fazlası bizleri bekliyor. İşte size 2016'da izleyeceğimiz 10 komedi filmi...  

Zoolander 2

Vizyona girdiği yıl hak ettiği değeri çok da elde edememiş bir yapımdı Zoolander. Fakat zamanla değeri daha çok anlaşıldı ve farklı mecralardan tekrar tekrar izlendi. Devam filminin, 15 yıl aradan sonra bu sene içerisinde karşımıza çıkacak olması da bununla ilgili zaten. Başrolde ve yönetmen koltuğunda yine Ben Stiller'ın oturduğu filmin geçtiğimiz aylarda yayınlanan fragmanı ilk filmden de komik bir film izleyeceğimizin sinyalini veriyor. İkinci filmin senarist kadrosunun yine Ben Stiller'ın yönettiği Trophic Thunder ekibinin ta kendisi olduğunu da eklemeden geçmeyelim. 

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir