2016'da izleyeceğimiz 10 korku filmi

Korku sineması, 2016 yılında hem yıllar evvel izlediğimiz klasik filmleri anmamızı sağlayacak hem de yepyeni ve tüyler ürpertici hikayelerle bizleri koltuklarımıza çivileyecek. İşte size 2016'da kaçırmamanız gereken 10 korku filmi...  

The Neon Demon

Danimarkalı başarılı yönetmen Nicolas Winding Refn'in elinden çıkan bir korku filmi izlemenin keyfi elbette ki bambaşka olacak. Kendi ülkesinde çektiği filmlerden sonra Amerika'da çektiği Drive ile ülkesinin dışında da oldukça başarılı işlere imza atabileceğini kanıtlayan Refn'in yeni filmi Los Angeles'a yeni taşınan bir mankenin güzellik takıntısı olan bir grup kadın tarafından yok edilmeye çalışılmasının hikayesini anlatacak. Başrollerinde Elle Fanning, Christina Hendricks ve Keanu Reeves gibi yıldız isimlerin yer aldığı proje, senenin en merak uyandıran işlerinden biri!  

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir