2017'nin en çok konuşulacak 11 oyuncusu

Tamam, 2016 defterini kapatalı epey oldu ve artık 2016 ajandaları çöpe veya ait olduğu rafa gitti. Artık 2017'nin ilk ayını bitirirken konuşmamız gereken epey film var. Bununla birlikte tabii, filmleri taşıyan oyuncular da. Bu yılın en popüler olacak ve en çok konuşulacak oyuncularını inceleyelim. 

2017'nin en çok konuşulacak 11 oyuncusu

 2016 iyisiyle kötüsüyle geçti gitti sinema açısından da. Yuvarlanıp gittiğimiz bir yıl olduğunu söyleyebiliriz. Bu noktada, 2016'yı belli başlı sinema yapımlarının çöküş ve yükselişiyle devam etti. Ancak artık 2016'dan söz etmemize gerek yok, yepyeni bir yıla girdik ve bu yıl, sinema anlamında yine dopdolu. Bu seneyi filmlerle incelemekle kalmayıp, öne çıkacak olan oyuncuları da ele almak istedik. Hazırsanız başlayalım.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir