90'lı yılların en iyi 10 aksiyon filmi!

90'lı yıllarda aksiyon sineması bir başkaydı! Unutulmaz aksiyon yönetmenlerinin ve oyuncularının parladığı yıllardı o yıllar. Gelin isterseniz 90'lara bir yolculuk yapalım ve o unutulmaz filmlerin en iyilerini hatırlayalım...  

True Lies

James Cameron henüz Titanic'i bile çekmeden ve kendini dünyanın kralı ilan etmeden önce aksiyon sinemasının ilahı olmuştu bile! 1984'te çektiği Terminator ve 1986'da çektiği Aliens ile rüştünü çoktan ispat etmişti. True Lies'da ise aksiyonun içine mizahi bir ton da ekleyerek 90'lı yılların en gürültülü ve en eğlenceli filmlerinden birine imza attı. Arnold Schwarzenegger ve Jamie Lee Curtis'in karı koca rolündeki kimyası kolay kolay hafızalardan silinemeyecek kadar yüksekti.   

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir