Aldatan Filmler

Aldatma üzerine filmler.. Sinema tarihine damgasını vuran ve aldatmanın altını çizen filmler, izleyenlere unutulmayan sahneler sunuyor.

Sadakatsiz (Unfaithful)

Diane Lane, kocası ve oğluyla mutlu bir yaşantısı olan bir kadındır. Bir gün iş için New York'ta bulunduğu sırada rüzgar yüzünden dengesini kaybeder ve düşer. O sırada orada bulunan genç kitapçı Olivier Martinez, kadına yardım eder ve dizindeki yaraya pansuman yapmak için evine davet eder. Bu olaydan sonra ikili arasında yaşanan ilişkiler kontrolden çıkmaya başlayacaktır.

Yönetmen Adrian Lyne, orjinalinde Paris'te geçen 1969 yapımı klasik filmi Une Femme Infidele adlı hikayeyi ustaca New York'a taşımış. Diane Lane bu rolüyle Oscar'a aday gösterilmişti.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir