Altın Küre için geri sayım başladı

 71. Altın Küre Ödülleri (Golden Globe Awards) 12 Ocak Pazar (Pazartesi sabahı) gecesi düzenlenecek görkemli bir törenle sahiplerini bulacak. İşte tüm dünyanın merakla izleyeceği 'Oscar'ın habercisi' Altın Küre Ödül Töreni'nde yarışacak adaylar...

En İyi Film (DRAMA)

Yerçekimi (Gravity)
 

Yönetmen: Alfonso Cuarón

Oyuncular: Sandra Bullock, George Clooney, Ed Harris

IMDb Puanı: 8,3

 

Türü: Bilim Kurgu, Gerilim


Konu: Önceleri normal görünen görevde felaketle birlikte uzay gemisi harap olmuş, Stone ve Kowalsky yalnız kalmışlardır. Birbirlerinden başka dayanakları kalmayan ikili uzayın derinliklerinde kaybolmuşlardır. Derin sessizlik onlara dünya ile bütün ilişkilerinin kesildiğini ve kurtulma şanslarının kalmadığını söylerken, eve dönmenin tek yolu uzayın daha da derinliklerine inmektir.

 

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir