Altın Küre tarihinin en kötü kararları!

Sinema tarihi, ödül törenlerinde verilmiş yanlış kararlarla doludur. Alfred Hitchcock'un ya da Stanley Kubrick'in yönetmen olarak bir Oscar almışlığı yoktur mesela! Pek çok ödül töreninde olduğu gibi Altın Küre Ödülleri'nde de bu yanlış kararlar fazlaca tekrarlanmıştır. İşte size Altın küre tarihinin en kötü kararları...

American Hustle

Ödül kazandığı yıl: 2014
Ödül kazandığı kategori: Komedi ya da Müzikal dalında En İyi Film
Kim kazanmalıydı: Tamam, anladık. Akademi de Yabancı Eleştirmenler Birliği de David O. Russell'ı çok seviyor. Fakat adaylar arasında Inside Llweyn Davis ve The Wolf of Wall Street varken nasıl oluyor da American Hustle aradan sıyrılıyor, anlamak pek mümkün değil.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir