Angelina Jolie'den nefret edenler kulübü

Oscarlı oyuncu Angelina Jolie'nin milyonlarca hayranı olabilir. Ama bu listedeki insanların kendisinden pek hoşlandığı söylenemez. "Angelina'dan Nefret Edenler Kulübü"ne hoş geldiniz!

Amal Clooney

George Clooney'nin biricik eşi, ikizlerinin annesi Amal Clooney'nin Angelina Jolie ile asla bir araya gelmediğini biliyor muydunuz?

Brad Pitt ve George Clooney'nin çok yakın dost olduğu düşünülürse bu durumda bir gariplik olduğu hemen anlaşılıyor. Angelina Jolie'nin Clooney çiftinin düğününe gitmemesi de bu durumu açık bir şekilde ortaya koyuyor.

Bu soğuk savaşın nedeninin ise Angelina Jolie ile Amal Clooney arasındaki siyasi görüş farklılıkları olduğu söyleniyor. Bir aktivist ve insan hakları konusunda uzman bir avukat olan Amal Clooney, WikiLeaks'in kurucusu Julian Assange'i temsil etmişti. WikiLeaks'in, yapımcı Scott Rudin'ın Angelina Jolie karşıtı maillerini ortaya çıkarmasındaki payı düşünüldüğünde, Angelina Jolie'nin düğüne katılmamak için güçlü bir sebebi olduğu görülüyor. 

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir