Angelina Jolie'den nefret edenler kulübü

Oscarlı oyuncu Angelina Jolie'nin milyonlarca hayranı olabilir. Ama bu listedeki insanların kendisinden pek hoşlandığı söylenemez. "Angelina'dan Nefret Edenler Kulübü"ne hoş geldiniz!

Jennifer Aniston

Listenin başında tabii ki o yer alacak. Çok haklı bir sebebi de var.

Jennifer Aniston, Brad Pitt ile evliyken ve adeta bir peri masalını yaşarken 2005 yılında hayatının en büyük şokunu yaşadı. Eşi Brad Pitt, Mr. & Mrs. Smith filminin çekimleri sırasında rol arkadaşı Angelina Jolie'ye aşık olmuştu!

Tabii ki bu süreç Jennifer Aniston ve Brad Pitt evliliğinin sona ermesiyle sonuçlandı. Hollywood'un en ünlü üç isminin oluşturduğu bu aşk üçgeni o dönem o kadar çok konuşuldu ki oyuncuların gelişmeleri heyecanla takip eden hayranları "Aniston takımı" ve "Jolie takımı" diye ikiye ayrıldı, marketlerde bu takımların tişörtleri satıldı.

Angelina Jolie ve Brad Pitt yıllar sonra evlendi, 6 çocuklu bir çift oldu. Ama onların da evlilikleri uzun sürmedi ve ayrılıkla sonuçlandı. 

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir