2018'de vizyona girecek 10 süper kahraman filmi

Box Office Türkiye, 2018 yılında seyirciyle buluşacak olan 10 süper kahraman filmini sıraladı. 

 

The New Mutants (13 Nisan 2018)

Profesör X ile Magneto'nun maceraları 2018 yılında Dark Phoenix ile sürecekken X-Men evreni de genişlemeye devam ediyor. Charles Xavier'in genç mutantlar için kurduğu okulun ilk öğrencilerini konu edinecek olan The New Mutants, seyirciye seride daha önce karşımıza çıkmayan yeni mutantlarla tanıştıracak.

Josh Boone’un yönetmen koltuğuna oturduğu filmin kadrosunda Game of Thrones'dan tanıdığımız Maisie Williams, The Witch ve Split ile yakın dönemin aranan genç oyuncularından birine dönüşen Anya Taylor-Joy, geçen yılın sükse yapan dizisi Stranger Things'in oyuncularından Charlie Heaton yer alıyor.

Yeni Mutantlar, 13 Nisan 2018 tarihinden itibaren Türkiye'de seyirciyle buluşacak.

 
 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir