Beyazperdenin en korkunç hayvanları....

Kimisi yalnızca bir karınca, kimisi ise beyazperdenin bir korku klasiğinin baş kahramanı köpekbalığı. Bazen usta yönetmenlerin, bazen de daha amatör isimlerin ellerinden çıkıyorlar... İşte beyazperdenin en korkunç 10 hayvanı...

Bir korku klasiği: Jaws

Dev bir beyaz köpekbalığı Amity adasını kana bular. Halkın bütün çabası faydasız kalır ve Şerif Brody ile yakın dostları Hooper ve Quint köpekbalığına karşı savaşa girer. Steven Spielberg tarafından yönetilen film, 1976 yılında en iyi müzik, kurgu ve ses dallarında Oscar almış, en iyi film dalında da adaylıkla yetinmişti.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir