Angelina Jolie'den nefret edenler kulübü

Oscarlı oyuncu Angelina Jolie'nin milyonlarca hayranı olabilir. Ama bu listedeki insanların kendisinden pek hoşlandığı söylenemez. "Angelina'dan Nefret Edenler Kulübü"ne hoş geldiniz!

Billy Bob Thornton

Angelina Jolie ve eski eşi oyuncu Billy Bob Thornton'ın bir garip ilişkisi bir dönem medyaya sıkça konu oluyordu.

İkilinin birbirlerinin kanını minik şişeler içine doldurup kendilerine kolye yapmaları, basının önünde verdikleri rahat pozlar, Angelina Jolie'nin koluna yaptırdığı büyük Billy Bob dövmesi çok konuşulmuştu.

Yıllar sonra Billy Bob Thornton verdiği bir röportajda kendisinin de bu günleri pek gülümseyerek hatırlamadığını açıklamıştı. "Çılgın zamanlardı" diyen oyuncu, "Ben de çok memnun değildim" demişti. 

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir