Bir daha izlemek istemeyeceğiniz 8 korku filmi

Korku filmlerinin bize rahatsızlık vermesi çok normal. Ama bazen öyle filmler izliyoruz ki sonunu getirmekte gerçekten zorlanıyoruz. İşte bir daha izlemeden önce bir kez daha düşüneceğiniz filmler...

OTEL

Üniversiteli iki arkadaş Paxton ve Josh, yaz tatilinde Avrupa turuna çıkarak unutulmaz ve deli dolu bir tatil yaşama peşindedirler.

Amsterdam'da tanıştıkları bir adam "çılgın bir tatil için" kendilerine Slovakya'da bir yerin adresini verir. Yolda tanıştıkları İzlandalı Oli'yi de aralarına alan iki arkadaş, hayatları boyunca hatırlayabilecekleri ve anlatabilecekleri bir macera peşine düşerler.

Hedeflerine ulaşan gençler kendilerini güzel kadınlarla dolu bir cennet içinde bulurlar. Her şeyin bu kadar kolay ve harika olmasından şüphelenmelerine rağmen kendilerini eğlenceye vuran gençler, kısa sürede aslında bunun bir tuzak olduğunu ve kendilerinin de kurban olduklarını anlayacaklardır.

OTEL / HOSTEL

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir