Bir hata yaptılar kimse unutmadı

Gösteri dünyasının ünlüleri ne kadar iyi ya da yardımsever olmaya çalışırlarsa çalışsınlar yaptıkları en küçük bir hata bile yıllarca unutulmuyor.

James Franco

James Franco son dönemin en sevilen aktörlerinden biri..

Ama birkaç yıl önce 17 yaşındaki bir genç kızla sanal ortamda yaptğı yazışma basına yansıdı ve ne zaman Franco ile ilgili bir gelişme olsa hep gündeme geldi. 35 yaşındaki Franco Instagram'da yazıştığı 17 yaşındaki bir genç kızın telefon numarasını istedi.

Ona nerede kaldığını ve kendisiyle buluşmak isteyip istemediğini sordu.  Bu yazışmaların görüntüleri de içeriği de basına yansıdı. Aktör ne kadar özür dilerse dilesin hiçbir işe yaramadı.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir