Will Smith oğlunu neden saklıyor?

 Koca bir aile olan Smith ailesinin neredeyse hiç tanımadığımız bir ferdi daha var. Peki neden Will Smith oğlunu her şeyden uzak tutmaya çalışıyor?

Caps'i bile var!

 Dünyanın en büyük film yıldızlarından birinin oğluysanız, onun gölgesinde yaşamaya alışmanız lazım. Ama eğer diğer kardeşleriniz bir şekilde kendi yolunu bulduğu sırada siz hala kenarda köşede sessizce duruyorsanız, biraz olsun rahatsızlık hissedersiniz haliyle. Hatta "unutulmuş çocuk" gibi bile hissedebilirsinmiz.

 
Burada internet devreye giriyor ve Trey Smith'in de bulunduğu bir fotoğrafın altına internet kullanıcıları "Eğer kendinizi bir kez olsun uzaklaştırılmış hissettiyseniz Will Smith'in Trey Smith isimli bir oğlu olduğunu hatırlayın!" yazarak durumu çok iyi özetlemiş. 
 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir