Bu sahneleri hatırlamak bile istemiyorlar

 

Titanic

Bir oyuncu bazen kamera önünde kendini hiç de istemediği durumlarda bulabilir ancak profesyonellik gereği her şey yolundaymış gibi davranıp en doğal şekilde rollünü icra etmesi gerekir. Bu durum bazen bu sahneye dahil olan herkes için bir kabusa dönüşebilir. 

 
Rose, Jack'ten onun resmini çizmesini ister ve karşısına çırılçıplak uzanır. 
 
Filmin üzerinden yıllar geçti ama Kate Winslet hayranları halen oyuncuya imzalaması için Titanic filmindeki bu meşhur sahnesinin fotoğrafını uzatıyor. 
 
Aranızda bu niyette olan bir Rose hayranı varsa uyaralım, Kate Winslet bu isteğe pek de sıcak bakmıyor. "O resimleri imzalamıyorum. Bu çok rahatsız edici bir durum. Bunu neden isterler ki?"
 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir