Angelina Jolie'den nefret edenler kulübü

Oscarlı oyuncu Angelina Jolie'nin milyonlarca hayranı olabilir. Ama bu listedeki insanların kendisinden pek hoşlandığı söylenemez. "Angelina'dan Nefret Edenler Kulübü"ne hoş geldiniz!

Chelsea Handler

"Şeytan"... Evet, ünlü sunucu Chelsea Handler, programında Angelina Jolie için tam olarak bunu söyledi.

Sivri dili ile bilinen Chelsea Handler için bile bu oldukça iddialı bir sözcüktü. Jennifer Aniston ile yakın arkadaş olduğu bilinen Chelsea Handler, Angelina Jolie'ye olan negatif duygularının sebebinin Brad-Angelina-Jennifer arasında yaşananlar olmadığı konusunda ısrar ediyordu:

"Konunun Jennifer ile ilgisi yok. Bir kadın olarak, birisi odaya girince onun kötü kız olduğunu anlarım. Ben sadece Angelina Jolie'yi sevmiyorum. Bence o bir kızın arkadaşı olacak türden biri değil. Ben kızların arkadaş olabileceği kızları seviyorum."

Chelsea Handler'ın  Angelina Jolie'ye "yuva yıkıcı" dediğini da hatırlatalım. 

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir