Daredevil’in oyuncu ekibi gerçekte nasıl görünmeliydi

 Daredevil dizisi bu kadar popüler olmuşken aslında çizgi roman karakterlerinin nasıl göründüğünü ve dizideki karşılıklarını inceledik. 

Daredevil’in oyuncu ekibi gerçekte nasıl görünmeliydi

 Marvel’ın, Netflix’teki Daredevil serisi, orijinal hikayenin çizgi roman hayranlarına verdiği ana kaynak materyallere olan inancını gayet iyi koruyor. Ama daha sağlam süper kahraman hikayesini anlatmadaki gerçekçi tutumunda bazı karakterler bu kadar da komik görünmek zorunda değildi. Açık renkli tayt ve detaylı teatral kıyafetler ile pek de “sağlam şehirli suç dramasının” yaratıldığını söyleyemeyeceğiz. Yine de, dikkat çekecek derecede, bazı karakterler aynı büyüklüğünü korudu. Farklar nedir? Daredavil karakterlerinin çizgi romana göre gerçekte nasıl görünmesi gerektiğini aktaran yazımıza bir göz atarsanız bu farkları öğrenebilirsiniz.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir