Denizin ortasında geçen 8 film

 Bu hafta vizyona giren Ron Howard'ın filmi In the Heart of the Sea gibi hikayesi denizin ortasında geçen ve son yıllarda üretilen filmlerin sayısı hiç de az değil. İşte sizi açık denizlere götürecek 8 film...

Life of Pi

Okyanusun ortasında bir başınıza hayatta kalmaya çalışmak zaten yeteri kadar zorluyken, üzerinde hayatta kalmaya çalıştığınız kayığınızda bir de Bengal kaplanı olduğunu hayal edin. Ang Lee'nin kusursuz bir görsellikle çektiği 4 dalda Oskar kazanan filmi, sadece hayatta kalma temasıyla yetinmeyip meseleyi bir maneviyat arayışı olarak da ele alan bir filmdi.  

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir