Denizin ortasında geçen 8 film

 Bu hafta vizyona giren Ron Howard'ın filmi In the Heart of the Sea gibi hikayesi denizin ortasında geçen ve son yıllarda üretilen filmlerin sayısı hiç de az değil. İşte sizi açık denizlere götürecek 8 film...

Cast Away

Ünlü yönetmen Robert Zemeckis'in çekimini uzun yıllara yaydığı Cast Away, şehirli ve zamanı çok değerli bir adamın bir kaza sonucu ıssız bir adaya düşmesinin hikayesini anlatır. Tom Hanks'in oyunculuğuyla ön plana çıkan filmin belki de en unutulmaz anları voleybol topu Wilson'un olduğu sahnelerdir. Cast Away, güçlü bir film olmasının yanı sıra ıssız bir adada nasıl hayatta kalınacağını öğrenmek isteyenlerin de izleyebileceği bir seçenek. 

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir