Denizin ortasında geçen 8 film

 Bu hafta vizyona giren Ron Howard'ın filmi In the Heart of the Sea gibi hikayesi denizin ortasında geçen ve son yıllarda üretilen filmlerin sayısı hiç de az değil. İşte sizi açık denizlere götürecek 8 film...

Master and Commander: The Far Side of the World

Peter Weir gibi oldukça nadir film çeken usta bir yönetmenin elinden çıkma bir deniz filmini kaçırmak gerçekten büyük bir kayıp olur. Napolyon Savaşları sırasında geçen ve bir İngiliz gemisinin hikayesini anlatan filmin detaylı set ve kostüm tasarımlarıyla oldukça görkemli durduğunu söylemek gerek. Denizin ortasında geçen ama hayatta kalma filmi olmayan bir alternatif arıyorsanız belki bu deniz savaşı filmi sizi tatmin edebilir. 

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir