En büyük oyuncu-yönetmen kavgaları

Yönetmen ve oyuncu arasında çok özel bir ilişki var. Kimi her filmde birlikte çalışmak isterken, kimileri birbirine tahammül bile edemiyor. İşte en büyük yönetmen-oyuncu anlaşmazlıkları...

Brigitte Bardot ve Henri-Georges Clouzot

1960 yılında 'The Truth' filmini çekerken, yönetmen Henri-Georges Clouzot, Brigitte Bardot'dan uykuya dalmasını ve ağzından salya akıtmasını istedi. 


Bardot'a sahnenin çekimi kolay olsun diye ağrı kesici verdiğini söyledi fakat aslında uyku hapı vermişti. Bunun yüzünden Bardot midesini yıkatmak zorunda kaldı. Bardot bu olaydan sonra yönetmeni 'negatif oluşum' diye andı.
 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir