En iyi 10 afet filmi

Seller, fırtınalar, salgın hastalıklar... Sinema filmlerinde bugüne dek birbirinden farklı pek çok afet filmi izledik. İşte size içlerinde türlü türlü felaketler barındıran en iyi 10 afet filmi... 

Twister

90'lı yılların ünlü aksiyon yönetmeni Jan de Bont'un yönettiği Twister, bizi dev hortumların dehşetiyle yüzleştiriyordu. Pek çok doğal afet filminin aksine ana karakterleri Bill ve Jo Harding'in afetten kaçmaya çalışmıyor; aksine onu kovalıyor olmasıyla türün diğer örneklerinden sıyrılıyordu Twister! Gelişmiş bir hava tahmin teknolojisi yaratabilmek uğruna en şiddetli hortumların peşinden koşan çiftin macerası, soluk kesen anlar barındırıyordu.     

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir