En iyi 15 Julianne Moore performansı

87. Oscar ödüllerinde Julianne Moore 'Still Alice' filmiyle 'En İyi Kadın Oyuncu' Oscar'ını kucakladı. Moore, törende En İyi Erkek Oyuncu Oscar'ını kazanan Eddie Redmayne ile 2007 yapımı 'Vahşi Zarafet' filminde birlikte rol almıştı.

Moore'un sağlam oyunculuğunun kanıtı en iyi 15 performansı...

Manolya (1999)

Yönetmen P.T. Anderson'ın 29 yaşında çektiği 'Magnolia', birbirinden kopuk yaşantıların bir mozaiğidir. Rastlantılar, şans, bilinçli tercihler, geçmiş birliktelikler ve ilahi müdahale sonucu, 9 kişinin yaşamı yağmurlu bir günde kesişir. Gün sonunda unutulmaz bir kapanış sahnesi onları beklemektedir. Bazıları af dileyecek, bazıları kaçacaktır. Bazıları kopan bağları onarmaya çalışacak, bazıları gerçekle yüzleşecektir.

 
 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir