En sevilen 7 David Bowie filmi

11 Ocak 2016 sabahı David Bowie hayatını kaybetti. Onu müzik dünyasına bıraktığı mirasın yanında sinemaya oyuncu ve müzisyen olarak yaptığı katkılarla da daima hatırlayacağız.

İşte David Bowie'nin oyunculuğuyla unutulmaz karakterlere hayat verdiği 8 film...

The Hunger

Bilinen en eski vampir olan Miriam sevgililerini ölümsüzlük vaadi ile vampir yapmakta ancak karşılığında onların kanı ile beslenmektedir. Son sevgilisi John, bir gün kendisinde yaşlanma belirtileri fark edince paniğe kapılır ve erken yaşlanma uzmanı Doktor Sarah’ın kapısını çalar.

John’ın anlattıklarına başta inanmayan Sarah, daha sonra gördükleri karşısında şaşkınlığa düşecek ve Miriam’ın büyüsüne kapılacağından bihaber onu ziyaret edecektir.

Filmde John Blaylock'a Bowie hayat veriyor.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir