En zor rolünü oynayacak

Usta yönetmen Sam Peckinhpah'ın 1971 tarihli Straw Düogs (Köpekler) adlı filmi yeniden çevriliyor. Filmde Susan George'un üstlendiği Amy Sumner rolünü ise genç yıldız Kate Bosworth üstlenecek.

Kate Bosworth

Film, matematikçi Amerikalı David Sumner ve İngiliz karısı Amy'nin başına gelen olaylar üzerine kurulu, ABD'deki artan suç oranından kaçan içft Amy'nin memleketine gidip küçük bir kasabaya yerleşir. Yeni taşındıkları evlerine bir garaj yaptırmak için Amy'nin eski erkek arkadaşı olan dört kişiyle anlaşırlar. Ancak, zaman içinde bu grup çiftin başına bela olurlar. Kaçtıkları şiddet çifti sığındıkları bu küçük kasabada bulur.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir