Erol Günaydın Filmleri

 Büyük Usta Erol Günaydın'ın son dönemde rol aldığı sinema filmleri

En Mutlu Olduğum Yer (2010)

Yönetmen:Kaan Erturan
Oyuncular:Erol Günaydın, Ezgi Asaroğlu, Turgay Tanülkü, Nihat Alptuğ Altınkaya

 

Kemal ve Elif yaşları 25’i geçmesine rağmen hayatta ne yapacaklarına karar verememiş genç insanlardır. Yolları İstanbul'un sıcak bir yaz gecesinde düzenlenen bir ofis partisinde kesişir. İkisi de birbirlerinden çok etkilenirler.

Elif yıllar önce çocukluğunu geçirdiği sahil köyünde, açık denizi ilk kez görüşünü anlatır ve 'hayatta en mutlu olduğu yer'in orası olduğunu söyler. Kemal, 'Hadi atlayıp oraya gidelim' der.

Birbirlerini tanımadıkları halde o anın büyüsüne kapılır ve hemen yola çıkmaya karar verirler. Kemal ve Elif ödünç aldıkları arabada bulunan, skandal yaratacak dokümanlardan habersiz arabaya atlayıp yola düşerler. İstanbul’dan Ege sahillerine uzanan bu yolda birbirlerine aşık olacak ve hayatlarının en büyük macerasını yaşayacaklardır.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir