Farkedilmek için cüretkar pozlar veren ünlüler

Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan'ın bir röportajda söylediği "Erotik pozlarımdan hiç utanmadım. Genç olsam yine öyle pozlar veririm" sözleri magazin basınında çok konuşuldu.

Sayan, böyle düşünen tek ünlü değil. İşte, bazıları yönetmenlerin dikkatini çekmek için, bazıları büyüdüğünü göstermek için cüretkar pozlar veren ve bundan hiç pişman olmadığını söyleyen o ünlüler..

Ekin Türkmen

Onu, ilk kez Ekmek Teknesi adlı dizide gördü milyonlarca kişi.. Öylesine tanıdık, öylesine iddiasızdı ki Ekin Türkmen'in canlandırdığı karakter. Oyuncu Ekin Türkmen; izlenme rekorları kıran Küçük Kadınlar Dizisi'nde başrol oynarken aniden ayrıldı ve ABD'ye gitti.

Radikal gazetesinin Hayat ekine röportaj veren Türkmen "İstemiyordum artık. Fenalık geldi. Her sahnede saatlerce ağlıyordum. Ağlamaktan gözyaşlarım kurudu. Suni gözyaşı damlaları kullanmaya başlamıştım son zamanlarda" diyerek anlatıyordu son dönemde hissettiklerini. Türkmen, annesiz ve babası kalan 4 kız kardeşin öyküsünü anlatan dizide

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir