Film için tipini değiştirenler

 

Film için tipini değiştirenler

Albümleri tüm dünyada milyonlarca satan ve yükseliş hikayesiyle birçok Hiphop sanatçısına ilham veren 50 Cent, kanser hastası bir futbol oyuncusunu canlandıracağı filmi Things Fall Apart için tam 25 kilo verdi. Bugün internet üzerinden yayınlanan görüntüleri, sanatçının hayranlarını şoke etti. Ülkemizde de çok sevilen yıldızın rol aldığı filmin yönetmeni Mario Van Peebles. Yıldızın rol arkadaşıysa Ray Liotta olacak. Film 2011'de vizyona girecek.

Canlandırdıkları karakterlerin inandırıcılığını artırmak için mevcut görüntülerinden vazgeçen oyuncuların sayısı hiç de az değil.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir