Game of Thrones'la gerçek hayatın kesiştiği olaylar

 Dünyanın en popüler dizilerinden birisinin neden popüler olduğunu anlamak için birçok nedenimiz var. Diziye daha önce hiç bakmadığımız bir açıdan bakıyoruz şimdi de.

Game of Thrones'la gerçek hayatın kesiştiği olaylar

 Popüler seri Game of Thrones, televizyona uyarlanıp dizi formatında yayınlanmaya başladığından beri, çok daha büyük bir ilgi topladı. Bu ilginin nedeni, hem dikkat çekici bir dönemi anlatması, hem de özellikle olay örgüsündeki şaşırtıcı değişimler olarak özetlenebilir elbette. Ancak öte yandan, Game of Thrones, izleyicilerine günümüzden de dünyanın farklı bölgelerinden yaşananları referans aldığını işaret ediyor. Bir tesadüf mü, yoksa Game of Thrones tam da bu planla mı yola çıkmıştı bilemiyoruz. Yine de dizinin gerçek hayatla benzerlik taşıdığını düşündüğümüz kısımlarını derledik.

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir