Günün Sinema Haberleri

 

Al Pacino Türkiye'ye geliyor

"Çok değil bundan 10 yıl öncesine kadar ülkemizin haritada yerini bile gösteremeyen dünyaca ünlü yıldızlar, artık ülkemizi kapı komşusu yaptı!

 

Tom Hanks, Steven Spielberg, Michael Douglas, Catherine Zeta Jones, Jodie Foster tatil için Türkiye'yi seçerken; birçok yıldız da iş için ülkemize gelmeye başladı. En son Oscar'lı aktör Kevin Spacey İstanbul'da tiyatro oyununu sahneledi. Şimdi sıkı durun; Kevin Spacey'yi bile gölgede bırakacak bir isim İstanbul'a çalışmaya geliyor! 'Baba' filmlerinin efsanevi oyuncusu, Hollywood'un baş aktörlerinden 71 yaşındaki Al Pacino, İstanbul'da sahneye çıkacak...

 

DÖRT GECE SAHNEDE OLACAK
Al Pacino, 2010 yazında Central Park'taki Delacorte Tiyatrosu'nda oynamaya başladığı, ardından Broadway'e taşıdığı; İtalya, İspanya ve İngiltere'de de sahnelediği Shakespeare'in 'Venedik Taciri' adlı oyununu İstanbul'da da oynayacak. 28 Kasım'da mini bir partiyle duyurusunun yapılacağı Al Pacino'nun oyunu, Ocak sonunda dört gala olarak sahnelenecek. Hasköy'deki Yün İplik Fabrikası'nda sahnelenecek oyunda, sürpriz bir Türk sanatçı da, küçük bir sahnede Al Pacino ile rol kesecek. Al Pacino bile geldikten sonra sırada daha kimler var acaba, çok merak ediyorum doğrusu..."

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir