Haftanın Filmleri (1 Ekim)

Bu hafta 7 film vizyona giriyor..

Baykuş Krallığı Efsanesi ( Legend Of The Guardians )Filmin Konusu:

Fantastik Macera. Ünlü yönetmen Zack Snyder ilk animasyon filmini, yazar Kathryn Lasky'nin "Guardians of Ga'Hoole" adlı kitabının uyarlaması olan BAYKUŞ KRALLIĞI EFSANESİ/LEGEND OF THE GUARDIANS ile yapıyor. Film Soren adlı genç baykuşun hikayesini anlatıyor. Soren, babasından hikayelerini dinlediği 'Ga'hoole' adlı koruyucu baykuşlardan çok etkilenmektedir. Birgün, tüm baykuş soyunu korumak için mücadele veren koruyuculardan biri olmayı hayal etmektedir.

Filmde sesleriyle yer alan oyuncularsa şöyle sıralanıyor: Emily Barclay, Abbie Cornish, Emilie de Ravin, Ryan Kwanten, Jay Laga'aia, Miriam Margolyes, Helen Mirren, Sam Neill, Geoffrey Rush, Jim Sturgess, Hugo Weaving ve David Wenham.

Warner Bros. Pictures'ın Village Roadshow Pictures işbirliği ile sunduğu film 3D olarak gösterime girecek. Baykuş Krallığı Efsanesi - Legend Of The Guardians

 

Filmden fotoğraflar için tıklayınız..


Film hakkında detaylı bilgi ve seanslar için tıklayınız..

 

Filmin fragmanı için tıklayınız..

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir