Haftanın Filmleri (16 Kasım 2012 - 22 Kasım 2012)

 

Alacakaranlık Efsanesi : Şafak Vakti Bölüm 2

Bella and Edward'ın kızı olan Renesmee'nin doğumundan sonra Cullen'ler diğer vampir klanlarını da bir araya getirmek için harekete geçerler. Zira Renesmee'yi en küçük bir iddia ve yalan ithamlardan korumaları gerekir.

 

Ve Alacakaranlık efsanesi sona geliyor... 2008 'de başlayan aşk ve tutku hikayesi üçüncü bölümün son filmi ile nihayete eriyor. Yazar Stephenie Meyer'ın çok satan Alacakaranlık roman serisinden Melissa Rosenberg'in senaryolaştırdığı Twilight Saga/Alacakaranlık Efsanesi'nin son filminde yönetmen koltuğunda ilk bölümü de çeken Bill Condon oturuyor. Filmde Kristen Stewart, Robert Pattinson ve Taylor Lautner üçlüsü ise başrollerde son kez beraber...

 

Filmin fragmanı için tıklayın

 


Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir